У книжці 488 сторінок, на кожній сторінці 41 рядок, у кожному рядку всередньому 54 букви. На

скіількох сторінках може бути передрукована ця книжка, якщо на сторінці буде 48 рядків і вкожному рядку 42 букви в пропорциї?

Ответы на вопрос

Отвечает Черепков Витя.

Ответ:

536 страниц

Пошаговое объяснение:

1/(54 * 41) - 488

1/(42 * 48) - х

х = 54 * 41 * 488 : (42 * 48) = 535 (ост. 1872)

Значит, не меньше 536 страниц