1) Школярі посадили 3 ряди яблунь по 15 штук у кожному ряді , і по 10 рядів слив по 16 штук у

кожному ряду. Скільки всього дерев? 2) У Дмитриковому альбомі 5 сторінок , по 50 марок на кожній сторінці , та 11 сторінок , по 8 марок на кожній сторінці скільки всього марок у Дмитрика?

Ответы на вопрос

Отвечает Белка Кирилл.
1) 3*15=45(д)-яблунь 
2) 10*16=160(д)-слив 
3) 45+160=205(д)-всього дерев 

1) 5*50=250(м) 
2)11*8=88(м) 
3)250+88=338(м)