Срочно плизз помогите даю 30 балов у книжці 488 сторінок, на кожній сторінці 41 рядок, у кожному

рядку всередньому 54 букви. На скіількох сторінках може бути передрукована ця книжка, якщо на сторінці буде 48 рядків і вкожному рядку 42 букви

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.

Ответ:

536 страниц

Пошаговое объяснение:

всего букв: 488 * 41 * 54 = 1 080 432

букв на странице в перепечатанном варианте: 42 * 48 = 2016

1 080 432 : 2016 = 535 (ост. 1872)

Значит, не меньше 536 страниц