между двумя городами 840 км. Асфальт был проложен на десятой части дороги, ведущей к этим городам.

Асфальт проложен на несколько километров. Сколько километров не было асфальта

Ответы на вопрос

Отвечает Макарчук Аліна.

Відповідь:

756 кілометрів.

Покрокове пояснення:

Асфальт був прокладений на 1/10 дороги.

Отже, дізнаємося скільки було кілометрів асфальту

1) 840*1/10=84(км)

Нам потрібно дізнатися скільки було кілометрів без асфальту, тоді віднімаємо весь шлях від частини на якій прокладено асфальт.

2) 840-84=756(км)

Відповідь: 756 кілометрів асфальту не було.