З учнів класу день свого народження взимку святкують — 7 учнів , весною — 4 учня, влітку — 10

учнів, восени — 7 учнів. Скільки відсотків учнів класу народилися восени?

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Дарья.
1)7+4+10+7=28 ( всі учні)
28-100%
2)7/28=0.25=25%
Відповідь : 25% учнів народилися восени .
Отвечает Денисова Соня.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

7/(7+4+10+7)*100=25