у школі навчається 800 учнів. Серед них узимку і навесні народилося 360 учнів, навесні і влітку 400

учнів, восени 210 учнів. Скільки учнів народилося взимку, скільки восени і скільки влітку?

Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

360+210=570(учнів)-народилися узимку, навесні, восени

800-570=230(учнів)-народилися влітку

400-230=170(учнів)-народилися навесні

360-170=190(учнів)-народилися узимку