З 28 учнів класу день свого народження святкують взимку 7 учнів,весною 4 учні,влітку 10

учнів,восени 7 учнів. побудуйте стовбчасту діаграму. Скільки відсотків учнів класу народилися восени?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлецова Анфиса.
Значення учнів за сезонами
Зима 25% (7/28=0,25)
Весна 36% (10/28=0,36)
Літо 14% (4/28=0,14)
Осінь 25% (7/28=0,25)

За наведеними даними даними побудуйте діаграму