Сергій приїхав до бабусі на велосипеді.Їхав він 3 год зі швидкістю 12 км/год.На скільки Сергійко

повинен збільшити швидкість щоб дорогу додому подолати за 2 год

Ответы на вопрос

Отвечает Ширшов Саша.

Ответ:

на 6 км в час

Пошаговое объяснение:

3*12=36 км

36/2=18 км / ч

18-12=6