Обчисліть об'єм і площу поверхні куба з ребром 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Оля.

Ответ

S=150 cm, V=125m^3

Пошаговое объяснение:

s=a^2x6, s=5x5x6=150

v=a^3, s=5x5x5=125


Отвечает Podnarcote Cate.

S=6×5²=150(cм²)-площа поверхні куба

(Сорі,як знайти об′єм незнаю)