Знайдіть діаметр круга якщо s дорівнює 1/4пі


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Андрей.

Ответ:

S=πr²       r²=S:π=1/4π:π=1\4        r=√1\4=1\2       d=2*r=2*1\2=1