Для фарбування частини паркану завдовжки 2 м потрібно 215 г фарби.Скільки фарби потрібно для

фарбування 16 м такого паркану?

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Анастасия.

Ответ:

1 кг 720 г

Пошаговое объяснение:

1) 215: 2=107,5 (г)- для пофарбування 1 м паркану;

2) 107,5* 16=1720 (г)- для пофарбування 16 м паркану.