Фабрика пошила 2035 підодіяльників витративши на кожен по 9 м ситцю, і 3560 наволочок, витративши

по 2 м на кожну. Скільки метрів тканини витратили всі на підодіяльники і наволочки?

Ответы на вопрос

Отвечает Ажібаева Молдир.
1) 2035×9=18315(м) - тканини витратили на пошиття підодіяльників.
2) 3560×2=7120(м) - тканини витратили на пошиття наволочок.
3) 18315+7120=25435(м) - тканини витратили на всі підодіяльники і наволочки.
Відповідь: 25435 метрів витратили.