Богдан ішов з дому зі швидкістю 74м/хв. У той самий час ішов зі школи додому його брат Тимко.

Відстань між школою та домом братів 882м. З якою швидкістю йшов Тимко, якщо він зустрівся з Богданом через 7 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Цыбжитов Булат.

Ответ:

52

Пошаговое объяснение:

Богдан пройшов: 74*7=518м

А Тимко 882-518=364

Шли вони однаковий час : 7 хвилин, тому: швидкість Тимка=364/7=52