Дідусь Матвій вийшов з пасіки і пішов до липового гаю зі швидкістю 64 м /хв. У той самий час вийшов

з липового гаю і попрямував до дідуся на пасіку Тимко. Відстань від липового гаю до пасіки 918 м. З якою швидкістю йшов Тимко, чкщо він зустрівся з дідусем через 9 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивахнов Виталик.
1)64*9=576(м)-пройшов дiдусь                                                                           
2)918-576=342(м)-пройшов Тымко 
3)342:9=38(м%хв)
Вiдповiдь:38 м%хв швыдкисть Тымка.
Отвечает Козлов Семён.
1)64*9=576(м)-відстань, яку пройшов дідусь
2)918-576=342(м)- відстань, яку пройшов Тимко
3)342:9=38(м/хв)- швидкість Тимка