Даю 40 баллов Планер пролетів 6 разів по колу,діаметр якого 23 метри.Скільки метрів пролетів

планер??

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Ірина.

Ответ:

433,32м

Пошаговое объяснение:

C=п*d

3,14*23=72,22м   -   длина окружности

72,22*6=433,32м  -  пролетел 6 раз по кругу планер