Розв'яжіть задачу: Кожний курець викурює в день у середньому 8 сигарет. Після викурювання першої

сигарети в легенях осідає 0,0002 г нікотину й тютюнового дьогтю. З кожною наступною сигаретою ця кількість збільшується на 0,000001 г. Яка кількість шкідливих речовин осідає в легенях за рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.

Ответ:

0,587 г. ежегодно

Пошаговое объяснение:

8 сигарет в день

в год = n=8*365=2920 штук

х - количество дегтя с первой сигаретой 0.0002 г

у - количество с каждой последующей. 0,000001 г.

тогда можно записать

n*x+ (n-1)*y = 2920*0.0002 + (2920-1)*0.000001=0.587 г

Отвечает Қалмаханова Қалима.

Ответ:

0,587 г. ежегодно

Пошаговое объяснение:

8 сигарет в день

в год = n=8*365=2920 штук

х - количество дегтя с первой сигаретой 0.0002 г

у - количество с каждой последующей. 0,000001 г.

тогда можно записать

n*x+ (n-1)*y = 2920*0.0002 + (2920-1)*0.000001=0.587 г