Визначте, скільки відсотків свого річного прибутку витрачає на сигарети людина, яка викурює одну

пачку на добу, якщо пачка сигарет коштує 40 грн., а що місячна зарплатня складає 6000 грн. СРОЧНО!!!! Даю 40 баллов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шагарова Алёна.

Ответ:

В решении.

Пошаговое объяснение:

Визначте, скільки відсотків свого річного прибутку витрачає на сигарети людина, яка викурює одну пачку на добу, якщо пачка сигарет коштує 40 грн., а що місячна зарплатня складає 6000 грн.

Узнайте, сколько процентов своего годового дохода тратит на сигареты человек, какой выкуривает одну пачку на весь день, если пачка сигарет стоит 40 грн., а зарплата за месяц 6000 грн.

1) (40 * 30 * 6) + (40* 31 * 6) = 14640 (грн) - тратит на сигареты в год.

2) 6000 * 12 = 72000 (грн) - годовой заработок.

3) 14640 : 72000 * 100% = 20,3% ≈ 20%.