З ОДНОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ в одному напрямку вирушили два поїзди. Яка від станом буде між ними

через 4 години, якщо швидкість —70км/год, а другого —60км/год

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

1) 70*4=280км проехал один поезд

2) 60*4=240км проехал второй поезд

3) 280-240=40км расстояние между ними через 4 часа.

Пошаговое объяснение: