З пункту А в пункт В одночасно виїхали два автомобіля. Перший проїхав з постійною швидкістю весь

шлях. Другий проїхав першу половину шляху зі швидкістю 42 км / год, а другу половину шляху. зі швидкістю, на 28 км / год більшою швидкості першого, в результаті чого прибув у пункт В одночасно з першим автомобілем. Знайдіть швидкість першого автомобіля. Відповідь дайте у км / год.

Ответы на вопрос

Отвечает Питер Оксана.

Пошаговое объяснение:

1) 42 + 28 = 70 км/ч - скорость второго на второй половине пути.

Неизвестные - S и V.  Пишем уравнение для времени в пути (равном).

2)  T=\frac{S}{2*42}+\frac{S}{2*70}=\frac{S}{V}

3) (1/84 + 1/140)*S = 2/105*S = S/V

4) V = 105/2 = 52.5 км/ч - скорость первого - ответ.