Тік төртбұрыштың ауданы 204см2 ені 12 см. Тік төртбұрыштың ұзындығын өзгертпей, енін 25%-ке

кеміткендегі оның ауданын табыңдар

Ответы на вопрос

Отвечает Сугак Лёша.

Узындыгы: 204:12= 17 см
12*25/100=3; 12-3= 9 см(екинши жагдайдагы ени)
S2= 9*17= 153 см^2