Відстань від будинку відпочинку до озера дорівнює 17/20 км, а відстань від озера до станції 13/20

км На скільки кілометрів одна відстань більша за іншу Виразіть цю величину в метрах

Ответы на вопрос

Отвечает Будаев Баин.

17/20-13/20 = 4/20 = 1/5 км = 1/5*1000 = 200 м