Тіло рухається прямолінійно по закону S=t^3+3t^2 Знайти прискорення тіла в момент часу t=1


Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Камиля.

Прискорення є другою похідною шляху.

a(t) = S''(t) = (t³ + 3t²)'' = (3t² + 6t)' = 6t + 6.

a(1) = 6·1 + 6 = 12.

Відповідь: 12.