Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника катети якого дорівнюють 10см і 24см


Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкий Влад.

Ответ:

26 см

Пошаговое объяснение:

Гіпотенузу можна знайти за теоремою Піфагора:

Квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів.

10²+24²=100+576=676, √676=26 (см)