Вертоліт і легкомоторний літак вилетіли одночасно в протележних напрямках із різних аеродромів,

відстань між якими дорівнює 350км. Швидкість руху вертольота становила 150км/год , а літака - 200 км/год . Через скільки годин відстань між ними буде 1400км​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: через 3 години відстань між вертолітом і літаком буде 1400 км

Пошаговое объяснение:

1)1400-350=1050(км)- потрібно пролетіти,щоб відстань була між ними 1400 км ( оскільки відстань між аеродромами на початок руху 350км)

2)150+200=350(км/год)- швидкість віддалення;

3)1050:350=3(год) - потрібно летіти до заданоі відстані