На клумбі розцвіло 6 гладіолусів,жоржин- на 2більше,а айстр- у 6разів більше,ніж гладіолусів і

жоржин разом.Скільки айстр розцвіло на клумбі?

Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Кирилл.
6+2=8 - жоржин
(6+8)*6=14*6=84 - айстр
Ответ:84 айстр