пес ГАЛАС за день прогав із двору 12 котів ворон -на 7 менше ,ніж котів ,а горробців -на 3

більше,ніж ворон ,Скільки всього пташок прогнав пес за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Виктор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 12-7= 5 ворон

2) 7+3=10 горобців

3)5+10=15 всього пташок прогнав пес за день