У геометричній прогресії (bn) знайдіть b5, якщо b1=10,q=2


Ответы на вопрос

Отвечает Колтакова Ксюша.

Пошаговое объяснение:

b₅ = b₁*q⁴ = 10*2⁴ = 10*16 = 160 - b₅ - ответ.