Як зміниться площа круга , якщо його радіус збільшиться в 3 рази?​


Ответы на вопрос

Отвечает Липей Саня.

Ответ: Якщо радіус круга збільшити в 3 рази, площа його збільшиться у 9 разів.

Пошаговое объяснение: Площа круга дорівнює S₁=пR₁². Якщо радіус збільшити в 3 рази  R₂=3R₁, то маємо S₂=пR₂²=п(3R₁)². Порівняємо S₂ і S₁.

S₂÷S₁=п(3R₁)²÷пR₁²=9пR₁²÷пR₁²=9