1. Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки а) 2(х-5)-6х б) -(с-7)-3с в) -3(5а+1)-7а г)

3(6-n)-10n 2. Знайдіть значення виразу ( -0,6a-0,5b )-0,9a якщо 3a+b=-0.7

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

=2х-7-6х=-7-4х

=-с+7-3с=7-4с

=-15а-3-7а=-3-22а

=18-3n-10n=18-13n

----------------------------------

=-0,6a-0,5b-0,9a=-1,5a-0,5b=-0,5*(3а+b)

-0,5*(-0,7)=3,5