Написати рівняння дотичної до графіка функції у=6х(кубі) +4х(квадраті) -х+5. В точці х0=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Тигунцев Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

y=6x³+4x²-x+5

y(x0)=6+4-1+5=14

y'=18x²+8x-1

y'(x0)=18+8-1=25

рівняння дотичної

y=y(x0)+y'(x0)(x-x0)

y=14+25(x-1) ; y=14+25x-25

y=25x-11