Будь-ласка допоможіть вирішити. Монтажник деталей має 5 деталей для телевізора "Panasonic" і 8

деталей для телевізора "Sony". Монтажник деталей взяв спершу одну деталь потім іншу. Знайти імовірність того що перша деталь підійде до телевізора "Panasonic", а друга-для "Sony"

Ответы на вопрос

Отвечает Нюкша Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

"Panasonic" -кількість сприятливих подій =5 всього - 13         Р₁=5/13

"Sony"          кількість сприятливих подій =8  всього - 13-1=12 Р₂=8/12

2 події відбуваються одночасно, тому добуток Р=Р₁*Р₂

Р=5/13*8/12≈0.26