мама зварила 12 банок вишневого варення,а абрикосового у 2 рази більше.всі банки розмістила на

трьох полицях,порівну на кожну.ск банок було на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

1)12*2 = 24 (б.) - абрикос. варенье.

2)24:3 = 8 (б.) - на каждой полке.

Ответ : 8 банок.