Скласти систему рівнянь для розв'язання задачі. 1 кг апельсинів дешевший, ніж 1 кг лимонів, нс 1

грн. За 2 кг апельсинів і 3 кг лимонів заплатили 28 грн. Скільки коштує 1 кг лимонів і скільки 1 кг апельсинів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Улесова Софья.

х гр. - стоит 1 кг лимонов

у гр. - стоит 1 кг апельсинов

.

.

х-у=1

3х+2у=28

.

х=1+у

3(1+у)+2у=28

.

х=1+у

3+3у+2у=28

.

х=1+у

5у=28-3

.

х=1+у

5у=25

.

х=1+у

у=5

.

х=6(гр.)-стоит 1 кг лимонов

у=5(гр.)-стоит 1 кг апельсинов