решить задачу за перший місяць бригада відремонтувала 35% дороги, за другий 80% отстачі,а за третій

решту - 74км.Скільки кілометрів дороги відремонтувала бригада за три місяці

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Роман.

Пусть всего х

В первый 0,35х

Во второй 0,8*0,65х=0,52х

В третий 0,2*0,65х=0,13х

0,13х=74

х=74/0,13

Х=569,23 км