Запиши, чому дорівнює число, якщо: а) його сьома частина дорівнює р б) б)його дев'ята частина

дорівнює (a-b) в) його сота частина дорівнює (с • k) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петракова Настя.

а) р/(1/7)=7р

б)(а-в)/(1/9=9*(а-в)

в)ск/(1/100)=100*ск