Із двох пунктів, відстань між якими дорівнює 260 км, одночасно назустріч один одному вирушили два

автомобілі. Швидкість одного автомобіля дорівнює 70км/год, а швидкість другого 60км/год.Якою буде відстань між автомобілями через 2,5год після початку руху? Решите пожалуйста!!

Ответы на вопрос

Отвечает Темненко Ростик.

Ответ:

За 2,5 ч 1 автомобиль проедет 70*2,5=175 км

2 автомобиль за 2,5 ч проедет 60*2,5=150 км

Между автомобилями через 2,5 ч останется 260-175-150 = -65 (то есть просто 65) км, просто они до этого момента уже встретятся и начнут разъезжаться