745. Is двох міст, відстань між якими становить 392 км, виїхали одночасно назустріч один одному два

автомобілі. Швидкість одного автомобіля дорівнює 48 км/год, що становить швидко- 6/7 швидкость другого автомобіля. Якою буде відстань між автомобілями 5 год після початку руху? пожалуйста с схемкой (или там что-то подобное)​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 48 : 6/7 = 48 * 7/6 = 8 * 7/1 = 56/1 = 56 (км/ч) - скорость 2 автомобиля

2) 48 + 56 = 104 (км/ч) - скорость сближения

3) 104 * 5 = 520 (км) - расстояние между городами