Діаметр основи конуса 6, висота 4 знайти твірну​


Ответы на вопрос

Отвечает Скобелева Алина.

Ответ:

5

Пошаговое объяснение:

Формула твірної

L²=r²*h²

r=1/2 d=6/2=3 за умовою

h=4 за умовою

L²=3²+4²=9+16=25

L=√25

L=5

Твірна буде 5