Яке число більше і на скільки:число 18% якого становлять 72,чи 72% якого становлять 18?


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Тая.

Ответ:

Більше число 18% якого становлять 72

Більше на 375

Пошаговое объяснение:

18% це 72

100% -х

х=72*100/18=7200/18=400

перше число 400

72% це 18

100% це х

х=18*100/72=1800/72=25

друге число 25

400-25=375