Довжина прямокутникана 4,2 см більша за ширину.Обчислити площу прямокутника , якщо його периметр

дорівнює 21,2.

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Катя.

Ответ:

23,68 см2

Пошаговое объяснение:

2(х+х+4,2)=21,2

4х=12,8

х=3,2 - ширина;

х+4,2=7,4 - довжина;

S=3,2×7,4=23,68 (см2)