Допоможіть будь ласка зробити задачу. Виконай короткий запис задачі. Розв'яжи задачу. У Світланки

50 намистинок. Із них червоних 20, а решта сині. Скільки синіх намистинок у Світланки? Сашко записав 30 двоцифрових чисел, а Оленка - 20. На скільки більше чисел записав Сашко, ніж Оленка?

Ответы на вопрос

Отвечает Бодруг Данил.

Відповідь:

N1 30.

N2 10.

Покрокове пояснення:

N1

50-20=30(н)

В-дь:у Світлани 30 синіх намистинок.

N2

30-20=10(ч)

В-дь:Сашко записав на 10 чисел більше, ніж Оленка.