. Площа паралелограма дорів- нює 96 дм2, периметр — 44 дм,а відстань між більшими сторона-ми — 8

дм. Обчислити відстаньміж меншими сторонами паралелограм​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриванова Настя.

Ответ:

12 дм²

Пошаговое объяснение:

S=ah

a=s/h=96/8=12(дм²)