У тризначному числі закреслили середню цифру, вийшло число у 6 разів менше. Знайди таке призначення

число

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Невідоме число позначимо як

100х +10 у+z

коли закреслили середню цифру, отримали число

10х+z

маємо рівняння

(100х+10у+z)/(10x+z)=6

100x+10y+z=60x+6z

40x+10y-5z=0

8x+2y-z=0

далі підбираємо

дане рівняння має розв"язок при

х=1, у=0, z=8

Тризначне число буде 108

перевірка

108:18= 6