на клумбі розквітло 50 тюльпанів, а нарцисів - на 40 квіток менше. ускільки разів більше розквітло

на клумбі тюльпанів, ніж нарцисів?

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздова Валерия.

Якщо нарцисів на 40 менше розквітло, то:

50-40=10 (нарц.)

Щоб дізнатися, у скільки разів нарцисів менше, ніж тюльпанів, треба розділити кількість тюльпанів на кількість нарцисів:

50/10=5 (р.)

Відповідь: у 5 разів.

Отвечает Полонская Алина.

Ответ:

в 5 разів

Пошаговое объяснение:

Кількість тюльпанів треба розділити на кількість нарцисів.

\frac{50}{50-40} =\frac{50}{10} =5