Задача. Взуттєва фабрика виготовила за одну добу 45 пар взуття,а за другу 50 пар взуття. Четверта

частина всього взуття були дитячі черевики. Скільки пар дитячих черевиків виготовила фабрика?

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Миля.

45 + 50 = 95 - всього пар взуття виготовила фабрика

95 ÷ 4 × 1 = 23,75 - пар черевичків.

Відповідь: 23,75 пар

шось не те, але ж рішення правильне