РЕШИТЕ ЗАДАЧУ!!! ПЖ!!! СРОЧНО НАДО!!! За зміну 1 робітник виготовив на 12 деталей більше,ніж 2

робітник. Скільки деталей виготовили обидва разом,якщо другий виготовив 5/14 усіх деталей?????????

Ответы на вопрос

Отвечает Ярмуратий София.

Нехай Х - кількість деталей, яку виготовляє другий робітник за зміну

Тоді:

Х+12 - кількість деталей, яку виготовляє перший робітник за зміну

Х+Х+12 - кількість деталей, яку виготовляють обидва робітники разом

Складаємо рівняння

Разом:

Х+Х+12 = 15+15+12 = 42

Відповідь: 42