Якщо середнє арифметичне двох чисел дорівнює 18, то сума цих чисел дорівнює​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфуллина Владена.

Відповідь: 36

Пояснення: 18*2=36

Отвечает Фостик Соломія.

Ответ: 36

Пошаговое объяснение:

Нехай два числа дорівнюють х і у. Тоді середнє арифметичне двох чисел \dfrac{x+y}{2}=18, звідси сума цих чисел x+y=2\cdot18=36