Вкладник поклав у банк 60000 крн. під 8% річних скільки відсотків грошей він отримає через 2 роки


Ответы на вопрос

Отвечает Гудзенко Настя.

Ответ:

69 600 крн.

Пошаговое объяснение:

Вклад 60 000 крн

Відсотки за перший рік

60 000* 8%=60000*8/100= 4 800 крн

Вістоки за другий рік

60 000* 8%=60 000 *8/100=4 800 крн.

Сумма, яку отримає через 2 роки

60 000+4800*2=69 600 крн.