Помогите. На стоянці стояло 50 транспортних засобів.З них трамваїв 1/5 від усіх транспортних

засобів, тролейбусів 1/10 від у сіх транспортних засобів, а решта маршрутні таксі.Скільки маршрутних таксі було на стоянці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50*1/5=10 троллейбусов

50*1.10=5

50-3-10-5=32 маршрутные такси