Помогите з задачей, пожалуста Загальна площа парка 40448 га. Уся площа поделена на зозаповидна

зона 6,5% для проведення наукових дослидив 4,7% ,екологичного туризму 79,4%, господарська зона 9,4%. Знайдить площу кожному зони?

Ответы на вопрос

Отвечает Ромадова Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 заповідна зона 40448/100=х/6,5

х=40448*6,5/100=2629,12 га

2.для науковихї дослідів

40448/100=х/4,7

х=40448*4,7/100=1901,056

3. для екологічного туризму

40448/100=х/79,4

х= 40448*79,4/100=32115,712

4. господарська зона

40448/100=х/9,4

х=40448*9,4/100=3802,112